Všeruby-Bělá

07.11.2010 20:27

Všeruby A-Bělá n.R. 1-0,pol.1-0,diváků 70,rozhodčí Rubáš.Domácí opět nastupovali k zápasu nekompletní a hosté přijeli s vidinou odvézt si nějaký bodík.Zápas začal lépe domácím,když hned v úvodu začali ohrožovat branku hostí,ale výsledkem bylo jen několik nepovedených střel.To hosté hned ve své první velké šanci po přímém kopu měli velkou možnost skorovat ale poslední hráč hostí se netrefil.Poté se domácí natlačili před hostujícího brankáře a po serii autových vhazování se podařilo Polákovi vstřelit hlavou první branku,když doklepával prodloužené autové vhazování.Pak opět domácí polevili a hosté se kombinační hrou dostávali po velké vápno domácích,ale tím snah končila.Naopak to byli domácí,kdo chtěl potvrdit vedení,ale taky se nevedlo a za tohoto stavu se šlo do kabin.Ve druhém poločase se hosté vrhli do útoku s představou o vyrovnání ,ale domácí brankář spolu s obránci jejich snahu neopětovali.Poté se domácí dostávali k častějšímu zakončení ale výsledkem bylo dvakrát nastřelená branková konstrukce nebo výtečný zákrok hostujícího golmana.S blížícím se koncem byli hosté stále nervoznější a tím dávali větší prostor domácím.Ale v poslední minutě to byli hosté,kdo mohl skorovat ,když míč před domácí brankou prošel celým pokutovým územím,ale hostující útočník nedokázal trefit úplně prázdnou branku domácích a kopl balon vedle tyče.Potom již rozhodčí zápas ukončil ke spokojenosti domácích.Benfika zajížděla do Mutěnína a bez brankáře prohrála 8-2